Gümüşhane, MHP Teşkilatları ve Belediye...

9/30/2019 Gümüşhane, MHP Teşkilatları ve Belediye...

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi kapsamında Türkiye'de ki MHP Teşkilatları İstanbul'da hemşehri faaliyetlerini sürdürürken, MHP, Gümüşhane İl ve Belediye Başkanları'da İstanbul'da seçim çalışmalarına ağırlık vermeye başladı.

 

Gümüşhane İl ve İlçe teşkilatları ile Belediye başkanı ve Meclis üyeleriyle birlikte 23 Haziran Pazar günü yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde Cumhur İttifakı adayı Binali Yıldırım'a destek olmak için seferber oldu.

Milliyetçi Hareket Partisi, bütün teşkilat mensuplarıyla alanda çalışmalarını sürdürüyor. İstanbul'da seçim çalışmalarına katılan MHP Gümüşhane İl Başkanı ve partisinin Belediye Başkanları, hemşehri dernekleri, akraba ve yakınları ile bir araya geldi.

Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım'a destek isteyenNedim Aydın, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin talimatları doğrultusunda 23 Haziran'da yapılacak olan İstanbul Seçimi kapsamında teşkilatları ve belediye başkanları ile hemşehrileri ile buluşmaya geldiklerini ifa etti.

Türkgün Gazetesine ziyarette bulunan MHP MYK Üyesi Musa Küçük, MHP Gümüşhane İl Başkanı Nadim AydınKöse Belediye Başkanı Turgay Kesler, Şiran Belediye Başkanı Mutlu ÖzelKürtün Belediye Başkanı Enver ŞenTorul Belediye Başkanı Evren Evrim Özdemir,Özkürtün Belediye Başkanı Yakup TurgutŞiran Yeşilbük Belediye Başkanı Sezai Doğan veArzular Kabaköy Belediye Başkanı Çetin Rıza Tanış, yaptıkları faaliyetler ve seçim çalışmaları hakkında Yazıişleri Müdürü Mehmet Müftüoğlu'na bilgi verdiler.

HEMŞEHRİLERİN GÖNLÜNÜ KAZANIYORUZ

MHP Gümüşhane İl Başkanı Nadim Aydın ve MHP'li 7 Belediye Başkanı olarak ortak yaptıkları açıklamada kendilerine düşen görevi yerine getireceklerini ifade ederek, "Biz çalışmalarımıza genel başkanımızın talimatıyla devam ediyoruz. Dava arkadaşlarımızla beraber, samimiyetle dürüstlükle ve yürekten bir çalışmayla İstanbul'daki hemşehrilerimizin gönlünü kazanmaya çalışıyoruz. 23 Haziran'da İstanbul'da Sayın Binali Yıldırım Bey'in zaferi için başarısı için üstümüze düşen sorumluluğu yerine getiriyoruz."

KAYNAK: TÜRKGÜN