Başkanın Özgeçmişi

12/1/2019 BAŞKANIMIZ

     1969 yılında Gümüşhane ArzularKabaköy'de doğdu. İlköğretim 3.sınıfa kadar ArzularKabaköy beldesinde okumuştur, daha sonra 8.sınıfa kadar Almanya'nın Duisburg kentinde okudu.1984' yine ArzularKabaköy Beldesine dönerek Lise eğitimini Gümüşhane Ticaret Lisesi'nde tamamladı. Üniversite öğrenimine Karadeniz Teknik Üniversitesi ve Gümüşhane Meslek Yüksekokulu İşletme Bölümünde devam edip mezun oldu.

     1999 yılında Gümüşhane Belediyesinde işe başladı ve belediyenin birçok biriminde görev yaptı. Belediyenin yeniden yapılanmasında görev aldı. 15 yıl belediyenin üst düzey yönetiminde bulundu. Uzun yıllar İşletme Müdürlüğü ve İtfaiye Müdürlüğü yaptı. Döneminde araç ve makine parkının yenilenmesi, içme suyu şebeke hatları yenilenmesi, keson kuyuları ve su depolarının yapılanmasında yeniliklere imza attı. Şehrin görselliği anlamında cadde sokak aydınlatması, su havuzları, fiskiyeler ve saat kuleleri yapılmasında önce olmuştur. İşletme Müdürlüğüne bağlı Otobüs işletmelerinde yeni otobüsler alarak taşıma konusunda ciddi atılımlar yaptı. Bütün otobüs durakları şehrin görselliği ön planda tutularak yenilendi.

     İtfaiye Müdürlüğünde ki bütün araç gereçleri yenileyerek bölgenin en iyi İtfaiye kurumu haline getirmiştir.
2019 yerel seçimlerinde ise Milliyetçi Hareket Partisi Gümüşhane ArzularKabaköy Belediye Başkan Adayı olmuştur, projeleriyle ve tecrübesiyle dikkat çeken TANIŞ Belde halkının yerel seçimde büyük teveccühünü görerek ArzularKabaköy Belediye Başkanı olmuştur.
Gümüşhanespor Başkan vekilliği görevi ardından kısa bir süre kulüp başkanlığı görevi yapmıştır, şimdi ise Gümüşhanespor Yönetim kadrosunda yer almaktadır.